Kieleckie Juwenalia będą odbywać się 16-22.05. Organizatorzy studenckiego święta to Samorząd Studencki Politechniki Świętokrzyskiej i Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.
W programie organizatorzy zapowiadają Wielkie Grillowanie w Miasteczku Akademickim UJK w poniedziałek 16 maja o godzinie 18:00.

Dnia następnego tj. 17 maja, , o godzinie 19:30 odbędzie się koncert zespołu TABU w Pałacyku Tomasza Zielińskiego w Kielcach.

Bilety kupić można w Pałacyku Tomasza Zielińskiego w Kielcach, Studenckim Klubie WSPAK oraz w Wydziałowych Radach Samorządu Studentów UJK.
Ceny biletów: 5 zł studenci, 15 zł osoby pozostałe.

Na dzień 18 maja przewidziany został Dzień Sportu Akademickiego oraz XVI Finał Kieleckiego Oglądu Kabaretów Studenckich “KOKS 2016” (hala sportowa PŚK). Wystąpią 3 Kabarety – finaliści eliminacji KOKS oraz Gwiazda Wieczoru Kabaret SMILE.

Bilety dostępne do zakupu w klubie Pod Krechą (Al. 1000-lecia P.P.), PizzeriiRoma (Al. 1000-lecia P.P. 16) oraz w klub Kosmos (Galeria Echo).
Koszt biletów: 10 zł studenci, 20 zł osoby pozostałe.

Atrakcją wieczoru będzie koncert Luxtorpedy w Studeckim Klubie WSPAK.
Bilety w cenie: 10 zł studenci, 40 zł osoby pozostałe.

W czwartek 19 maja startuje Korowód Studencki z Miasteczka Akademickiego PŚK, na wieczór tego dnia i od 20 do 22 maja zostały przewidziane koncerty i występy zaproszonych artystów.
Więcej bieżących informacji o koncertach można znaleźć na Facebooku.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->