politechnika kielce logoW ostatnim czasie Politechnika Świętokrzyska umożliwiła swoim studentom, a także pracownikom naukowym podejście do wszystkich zawodowych certyfikatów SOLIDWORKS. To najchętniej wykorzystywany program do projektowania 3D. Dzięki współpracy z koncernem SOLIDWORKS Corporation Politechnika Świętokrzyska jest jedyną uczelnią w Polsce, na której studenci mają darmowy dostęp do zawodowych certyfikatów.

Co daje taki certyfikat? Przede wszystkim studenci jeszcze w trakcie kształcenia mają możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji, które z pewnością pomogą im w znalezieniu świetnej pracy zaraz po studiach, a nawet na ostatnich semestrach. Testy są prowadzone raz w miesiącu, a studenci nie muszą pokrywać kosztów przeprowadzenia takiego egzaminu czy, w razie powodzenia, wystawienia certyfikatu.
solidworks psCi, którzy egzamin przejdą pomyślnie, mają zapewnioną udokumentowaną przewagę nad konkurencją! 3 marca odbył się już setny egzamin! Obecnie Politechnika Świętokrzyska jest jedyną uczelnią techniczną w Polsce, która umożliwia swoim studentom bezpłatne podejście do egzaminu z obsługi programu do projektowania 3D SOLIDWORKS.
solidworks ps2
Chcesz wiedzieć więcej na temat studiów prowadzonych na Politechnice Świętokrzyskiej?
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->