kptJesteś studentem, absolwentem i zastanawiasz się co zrobić ze swoim życiem? Przyjdź na spotkania i warsztaty organizowane podczas III edycji Kieleckich Dni Przedsiębiorczości Akademickiej.
 
Dowiesz się jak założyć własną firmę i osiągnąć sukces, jak stawiać pierwsze kroki w karierze zawodowej. Proponujemy spotkania ze specjalistami z dziedziny przedsiębiorczości, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania. Na KDPA poznasz osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z biznesem a już mogą pochwalić się sukcesami. Dowiesz się jak stawiać pierwsze kroki w biznesie, jak zdobyć wymarzoną prace, jak chronić swoje prawa autorskie i czerpać z nich korzyści.
Przekonasz się jak Kielecki Park Technologiczny wspiera przedsiębiorczych
i pomaga im w biznesie.
 
Kieleckie Dni Przedsiębiorczości Akademickiej to cykliczne wydarzenie organizowane przez Kielecki Park Technologiczny, skierowane do studentów i pracowników naukowych, którzy chcą wiedzieć jak założyć własną firmę w oparciu o zdobytą na uczelni wiedzę.
 
KDPA to dwudniowe wydarzenie, które rozpoczyna konferencja tematyczna poświęcona tworzeniu warunków do rozwoju postaw przedsiębiorczych wśród środowiska akademickiego.
 
KDPA to również panele warsztatowo – szkoleniowe, podczas których zdobędziecie niezbędną wiedzę: jak opracować biznes plan, jak komercjalizować wiedzę, jak być kreatywnym w biznesie, jak stawiać pierwsze kroki w swojej karierze zawodowej. Na warsztatach będziecie mieli możliwość poznania w praktyce procesu rekrutacji pracowników. Specjalistą ds. zarządzania zasobami ludzkimi i rekrutacji pracowników sprawdzi Wasze CV
i powie, jak należy zaprezentować się przyszłemu pracodawcy, aby zdobyć wymarzoną pracę.
 
KDPA to również giełda kooperacyjna prezentująca potencjał regionalnych przedsiębiorców
i uczelni wyższych, którzy mogą stać się Twoją inspiracją do założenia własnej firmy lub przyszłym pracodawcą.
 
Przyjdź, posłuchaj, działaj!
 
Miejsce:
Uniwersytet Humanistyczno Przyrodniczy im. Jana Kochanowskiego w Kielcach, Budynek G, ul. Świętokrzyska 15, Kielce
 
Termin:
10 i 11 maja 2011 r.
 
Rejestracja trwa do 5 maja br. Fiszka zgłoszeniowa do pobrania na:
http://www.technopark.kielce.pl/pl/projekty/kreator_innowacyjnosci/program
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->