psw logoStudenci Politechniki Świętokrzyskiej będą mieli okazję, aby zaprezentować swoją pracę inżynierską lub magisterską w konkursie na najlepszą pracę dyplomową. Konkurs został przygotowany przez Kielecki Park Technologiczny, Politechnikę Świętokrzyską, a także lokalne firmy, działające na terenie województwa.

Jak zwiększyć swoją szansę na rynku pracy i zabłysnąć u przyszłego pracodawcy? Wystarczy wziąć udział w konkursie na najlepszą pracę dyplomową. Oprócz nagrody finansowej dla laureaci będą, najlepsi uczestnicy będą mogli liczyć na na staże i praktyki w największych przedsiębiorstwach z regionu. Niewykluczone, że najzdolniejsi studenci podpiszą z pracodawcą umowy o pracę. Podobne konkursy odbywały się już na poszczególnych wydziałach, ale po raz pierwszy mogą wziąć w nim udział studenci wszystkich kierunków.

Uczelni udało się zaprosić do współpracy m.in. firmy z obszaru budownictwa, odnawialnych źródeł energii, informatyki, ekonomii, architektury, transportu i logistyki, dzięki temu studenci lub absolwenci wielu kierunków będą mogli złożyć swoją pracę w konkursie. Politechnika Świętokrzyska czeka na zgłoszenia do 31 października, dlatego udział w konkursie mogą wziąć również studenci, którzy będą się bronić w czerwcu lub nawet we wrześniu.
kielce dyp
Dlaczego warto studiować na Politechnice Świętokrzyskiej?
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->